Obozy Reprezentacji LATO2020 - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071
obozy@apstal.pl

Program | LATO 2020


Obóz przeznaczony jest do zawodników reprezentacji Akadmii Piłkarskiej Stal Gorzów !

Obozy reprezentacji to szczególny czas w życiu każdego młodego piłkarza. Tygodniowy wyjazd, w trakcie którego zawodnicy podnoszą swoje umiejetności pod okiem swoich trenerów oraz trenerów przygotowania fizycznego czy fizjoterapeutów to doszkonała okazja by po wakcjach wrócić do najwyższej formy. Akademia Piłkarska Stal Gorzów już od lat zdaje sobie sprawę z tego jak ważne są obozy reprezentacji i jak wiele dodatnich wartości płynie z nich do poszczególnych zawodników, ale i całej drużyny. Dlatego właśnie dokładamy wszelkich starań by w trakcie tygodniowego, wakacyjnego zgrupowania wszystko było dopracowane w najmniejszych detalach.

 • W trakcie tygodniowego wyjazdu przygotowaliśmy dla zawodników codziennie, minimum dwie jednostki treningowe dziennie: rano i po południu.
   
 • Każdego dnia zawodnicy otrzymują 3 posiłki (śniadanie, obiad, kolacje) z wyjątkiem pierwszego i ostatniego dnia. W dniu przyjazdu wyżywienie obejmuje obiad i kolacje, natomiast w dniu kończącym obóz - śniadanie i obiad. Śniadania i kolacje wydawane są w formie bufetu szwedzkiego.

Więcej informacji na temat szczegółów obozu u trenera reprezentacji!

 

Dolsk i Villa Natura Park


Miasto położone jest w dolinie na przesmyku pomiędzy dwoma jeziorami: Dolskim Małym oraz Dolskim Wielkim. To właśnie bliskość naturalnych zbiorników wodnych, a co za tym idzie również lasów, jak i wszelako rozumianej natury jest największą zaletą Dolska.

Ośrodek oferuje nam niesamowite warunki sportowe:

 • 2 pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej z nawierzchnią naturalna
 • 1 boisko typu Orlik z oświetleniem i nawierzchnią sztuczną
 • 1 boisko do piłki plażowej oraz piłki siatkowej
 • 2 korty tenisowe
 • hale sportową
 • ogromny plac zabaw, mini zoo, staw z kolorowymi rybami 
 • altanka do organizowania imprez 
 • kręgle
 • stoły do bilardu i tenisa stołowego

 www.villanatura.pl

Darłowo i ośrodek "Witkowscy"


Darłowo to nadmorskie miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie Zachodniopomorskim pomiędzy Ustką, a Koszalinem. Jego główną atrakcją jest rzecz jasna… Morze Bałtyckie, przyciągające tysiące wczasowiczów nie tylko w okresie wakacyjnym. Darłowo bowiem swoim klimatem zarówno turystycznym jak i klimatem pogodowym zachwyca przez cały rok.

Domki i Pokoje nad Morzem "Witkowscy" – to nowoczesny, nadmorski ośrodek wypoczynkowy cieszący się dużą estymą wśród wakacyjnych turystów, a co najważniejsze stale rozbudowujący się. Właśnie teraz, w momencie gdy Państwo czytają ten tekst na terenie obiektu powstaje między innymi boisko trawiaste o wymiarach 25 x 80 m, tak byśmy na wakacje mogli skorzystać z niego jako jedni z pierwszych.

Jakby grania w piłkę było nam mało w odległości 150 metrów od ośrodka znajduje się Orlik, z którego również można korzystać. Dodatkowo, ośrodek ze wszystkich stron otoczony jest ogrodem co zapewnia spokój i ciszę oraz wytchnienie nawet mimo spodziewanych upałów, bo przecież nad Morze wybieramy się latem – gwarantuje zieleń i schronienie przed upałami.

Słubice, Hotel Olimpik Park


Hotel Olimpik Park to miejsce wyjątkowe. Usytuowany w malowniczej okolicy sprzyjającej aktywności na świeżym powietrzu stanowi doskonałą bazę noclegową dla grup zorganizowanych. Z naszych usług korzystają wycieczki szkolne i turystyczne, ale też drużyny sportowe szukające odpowiednich warunków do regularnych treningów oraz ciszy sprzyjającej odpoczynkowi.     

Wokół hotelu funkcjonuje doskonale rozbudowana i zagospodarowana infrastruktura sportowa. Goście korzystać mogą ze zmodernizowanego stadionu lekkoatletycznego, kortów tenisowych, odkrytego basenu, pola z minigolfem czy boisk do piłki nożnej i siatkówki. W sezonie zimowym dostępne jest także lodowisko. Po treningu na siłowni warto natomiast zajrzeć do sauny!
 

Wągrowiec, Hotel OSiR


Wągrowiec, często nazywany „Perłą w koronie jezior” z uwagi na liczne jeziora i tereny zielone znajdujące się w okolicy. Na terenie ośrodka zlokalizowane jest boisko z sztuczna i naturalną nawierzchnia. Siłownia zewnętrzna, odnowa biologiczna, hala, salka fitness z siłownią wewnętrzną.

Baza noclegowa dla 80 osób, pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym

Więcej informacji na temat zakwaterowania dostępne na stroniewww.osir.wagrowiec.eu

Jarocin, Hotel Jarota 


Hotel trzygwiazdkowy oddalony o 70 km od Poznania. Posiada świetną bazę noclegową wraz z zapleczem sportowym. Bezpośrednio obok budynków zlokalizowane są cztery pełnowymiarowe boiska do piłki nożnej oraz płyty do treningu strzeleckiego i bramkarskiego. Ponadto na terenie ośrodka znajdują się korty tenisowe, aquapark, hala sportowa i basen. Hotel Jarota to idealne miejsce na aktywny wypoczynek.

Warunki zakwaterowania: 2-3 - osobowe pokoje z pełnym zapleczem sanitarnym, zaplecze do aktywnego wypoczynku (m.in. trzy pełnowymiarowe boiska), hala sportowa, aquapark.

Cena:


W cenie zapewniamy:

 • Zakwaterowanie w obiekcie,
 • Wyżywienie dostosowane kalorycznie do intensywności treningów,
 • Opieka jednego trenera na 15 osób,
 • Ubezpieczenie NNW,
 • Codzienne treningi pod okiem wykwalifikowanego trenera.

Dokumenty do pobrania


Warunkiem koniecznym uczestnictwa w obozie jest dostarczenie wypełnionej Karty kwalifikacyjnej na miejsce zbiórki. Poniżej do pobrania komplet dokumentów*.

Karta kwalifikacyjna >>


Inne proponowane wyjazdy


Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA