FIRST MINUTE NA LATO 2026 - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
Telefon (+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
Email obozy@apstal.pl

FIRST MINUTE NA LATO 2026

wróć na stronę główną

Wcześniej znaczy taniej! Tylko do 2.04.2026 możesz zapisać dziecko na obóz ze zniżką 200zł.

Wcześniej znaczy taniej

Promocja First Minute to doskonała okazja dla rodziców, którzy planują letnie wakacje dla swoich dzieci. Decydując się na zapisanie dziecka na obóz już teraz, mogą skorzystać z kodu rabatowego FIRST200, który obniży cenę każdego obozu aż o 200zł. Jest to nie tylko sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale także zapewnienie sobie miejsca na wybranym turnusie.

Różnorodna oferta

W tegorocznej ofercie letnich obozów znalazły się zarówno obozy sportowe jak i tematyczne. Niezależnie od tego, czym pasjonuje się Twoje dziecko, z pewnością znajdziesz odpowiedni turnus, który spełni jego oczekiwania. Oto, jakie obozy znalazły się w ofercie na lato 2026:

  • Piłkarskie,
  • Bramkarskie,
  • Ogólnosportowe Active Camp,
  • Mój pierwszy obóz! Adapt Camp (występuje w 3 wariantach tematycznych),
  • Obozy z rodzicami.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z naszą infolinią pod nr tel: 519 400 071 lub na adres mailowy: obozy@apstal.pl

Do zobaczenia podczas wakacji,

Zespół Obozów Akademii

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA