Opinie - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Opinie

Zachęcamy do wystawiania opinii na temat Obozów Akademii wysyłając maila na obozy@apstal.pl.

Już kolejny raz synowie byli na obozie, wcześniej na półkolonii i po raz kolejny byli zadowoleni. Super jakość za bardzo przystępną cenę.

Barbara Pawlińska, Mama 10 - letniego Kamila i Miłosza, Obóz Piłkarski w Dolsku

Komfortowe warunki zakwaterowania i profesjonalna opieka nad uczestnikami obozu. Syn i jego kolega bardzo zadowoleni, nie mogą się doczekać kolejnego obozu. Fajna opcja wyjazdu dla zawodników z ich trenerem. Bardzo wygodne minimum formalności prz zawieraniu umowy.

Marek Bogdański, Tata 12 - letniego Jakuba, obóz piłkarski w Darłowie

Bardzo dobry podział na grupy uczestników. Naszego Huberta cieżko czymś zainteresować na dłużej, ale dzięki obozowi i półkolonii uwielbia piłkę nożną. Bardzo fajna opcja nawet dla młodszych dzieci.

Hanna Cieślak, Mama 8 - letniego Huberta, Obóz Piłkarski w Dolsku

Zapisałam córkę na zeszłoroczny obóz taneczny. Obóz taneczny był zorganizowanie na wysokim poziomie - zaangażowani wychowawcy, utalentowani prowadzący zajęcia oraz bardzo dobry kontakt z biurem . Marta wróciła z wakacji bardzo zadowolona, nauczyła się fajnych układów tanecznych. Po obozie zapisaliśmy ją na kurs tańca nowoczesnego, ma nowe koleżanki i być może w tym roku wyjedzie na obóz razem z nimi.

Kalina, Mama 9 - letniej Marty, Obóz Taneczny - Dolsk

rok temu było extra!! :-) Synek zadowolony, zapisalem go na oboz pilkarski w Dolsku i polecam go każdemu. Bezpiecznie dowieziony i odwieziony z obozu. Syn w tym roku chce jechać ponownie, więc na pewno skorzystamy

Paweł, Ojciec 9 - letniego Kuby, Obóz Piłkarski - Dolsk

Bardzo szybko załatawia się z Państwem formalności, a panie z infolinii są bardzo miłe. Zdecydowanie polecam!

Marta, Mama 12 - letniego Oliwiera, Obóz Piłkarski - Dolsk

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA