Przeżyj sportową przygodę w Łebie! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Przeżyj sportową przygodę w Łebie!

wróć na stronę główną

Po całym roku nauki i treningów należy się Wam relaks! W okresie wakacyjnym nie zapominajmy jednak o aktywności fizycznej. Proponujemy natomiast połączenie go z wypoczynkiem we wspaniałym nadmorskim klimacie Morza Bałtyckiego. Zapoznaj się z naszą najnowszą ofertą Obozów Akademii, podczas których nie tylko podniesiesz poziom sportowych umiejętności, ale także doświadczysz niezapomnianych wrażeń z pobytu w malowniczej i pełnej atrakcji Łebie.

Od wielu lat ciesząca się wielką popularnością Łeba przyciąga niezmiennie wczasowiczów swoim bogactwem przyrodniczym, uwarunkowanym wspaniałym położeniem na polskim Wybrzeżu. Ten wspaniały klimat zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu na wiele sposobów. Wśród nich są leśne wędrówki, spacery brzegiem morza, czy ruchome wydmy, będące wizytówką Słowińskiego Parku Narodowego. Jednak nie tylko amatorzy pieszych wycieczek znajdą coś dla siebie! Łeba oferuje bogatą ofertę ciekawych miejsc takich jak Muzeum motyliPark Dinozaurów Łeba Park czy Labirynt Park Łeba.

Swoją ofertą na zaangażowane i energiczne spędzanie czasu są m.in. korty tenisowe oraz szlaki rowerowe, a dla wielbicieli strategii i taktyki tereny do gry w paintball. Jeśli jednak potrzebujesz chwili relaksu od czynnej aktywności, z pewnością kibicowanie zawodnikom windsurfingu czy kitesurfingu podczas organizowanych co roku w Łebie zawodów będzie pamiętnym przeżyciem.

Bazą Obozów Akademii w Łebie jest Ośrodek „Ania”, który mieści się na ulicy Kolonijnej 2. Jest on oddalony o 800 m od zazwyczaj zatłoczonego ścisłego centrum miasta. Sąsiedztwo dwóch jezior – Łebsko i Sarbsko – oraz nadmorskiego brzegu gwarantuje wyjątkowy mikroklimat, który sprzyja korzystaniu z zaplecza sportowo-rekreacyjnego: trzech placów zabaw, boisk do soccer beach, koszykówki, tenisa, badmintona, siatkówki, a także dwóch zewnętrznych torów do kręgli, miejsca przeznaczonego do uprawiania sportów walki oraz sali tanecznej z lustrami. Na przyszłych piłkarzy są czekają też dwa pełnowymiarowe boiska. Na terenie przyległego do Ośrodka ogrodu organizowane będą gry i zabawy integracyjne, a po wszystkich intensywnych wrażeniach i atrakcjach, wspaniałym zwieńczeniem dnia będzie ognisko lub grill, podczas których być może znajomości nawiązane podczas turnusu, jeszcze bardziej się umocnią.

Podczas tegorocznej edycji Obozów Akademii w Łebie odbędą się obozy piłkarskie pod hasłem „Piłkarski sztorm roku” w terminach 23.07-29.07.2018 oraz 17.08-24.08.2018, obóz taneczny w dniach 17.08-24.08.2018, a także Activ Camp w terminie 23.07-29.07.2018. Aby zapoznać się z ofertą naszych obozów w Łebie, sprawdź zakładkę Terminy! 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA