Poznaj piłkarską stronę Darłowa! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Poznaj piłkarską stronę Darłowa!

wróć na stronę główną

Byliśmy już w Łebie – czas na kolejny nadmorski punkt na mapie obozów Akademii! Tym razem wybieramy się do Darłowa na obozy piłkarskie, podczas których uczestnicy rozwiną sportowe umiejętności, wezmą udział w warsztatach dotyczących zdrowego odżywiania, a przede wszystkim będą mogli miło i aktywnie spędzić czas w gronie kolegów z drużyny!

Nadmorski klimat wpływa na nas zbawiennie ze względu na powietrze obfitujące w jod. To właśnie on wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego, dlatego w połączeniu z treningiem sportowym niewątpliwie przyczynia się do polepszenia stanu naszego zdrowia. Poza tym obszary nad Morzem Bałtyckim są atrakcyjne pod względem przyrodniczym oraz turystycznym. W związku z tym obozy piłkarskie Akademii odbywają się także w Darłowie, miejscu przyjaznym dla uczestników pod względem sportowym i rekreacyjnym.

Darłowo oraz usytuowane po wschodniej stronie portu Darłówko, wraz z portami morskimi stanowi o turystycznej sile miasta. To ponad 5 kilometrów szerokich plaż, na które każdego roku chętnie wybierają Polacy. Poza odpoczynkiem na plaży, w Darłowie czekają takie atrakcje turystyczne jak m.in. Latarnia Morska, port, rozsuwany most, Zamek Książąt Pomorskich czy zabytkowy Kościół Mariacki, w którym znajdują się sarkofagi książąt.

Obiekt noclegowy Pokoje Gościnne „Osada”, w którym odbywają się turnusy piłkarskie, posiada pełne zaplecze sanitarne, oferując jednocześnie możliwość skorzystania z grilla oraz świetlicy, w której będą mogły odbyć się zabawy integracyjne dla naszych uczestników, takie jak m.in. wieczór karaoke, bieg ślepca czy Mam Talent.

 

Ośrodek mieści się niedaleko kompleksów sportowych: Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji oraz Stadionu Miejskiego, w których swoje sportowe umiejętności rozwijają m.in. sekcje piłki nożnej chłopców czy siatkówki dziewcząt. W okolicy znajdują się także dwa pełnowymiarowe boiska typu Orlik, zaplecze do aktywnego wypoczynku oraz korty tenisowe, kręgielnie oraz baseny i siłownie. Dzięki temu także pod względem sportowym w Darłowie nie można się nudzić!  

Jeśli chcesz przeżyć piłkarską przygodę nad morzem, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą obozów w Darłowie. Pozostały już ostatnie miejsca na obóz piłkarski w terminie 08.07.2018 - 14.07.2018! Więcej informacji dotyczących programu oraz specyfiki obozu piłkarskiego nad morzem znajdziecie w naszej ofercie w zakładce "Terminy". 

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA