Wyjedź na Obóz z Przyjacielem! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Wyjedź na Obóz z Przyjacielem!

wróć na stronę główną

Każdy z nas pamięta czasy szkolne i swoje szkolne znajomości. Bez wątpienia też w naszej pamięci utkwiły znajomości, które zawieraliśmy za czasów nauki. Koledzy i koleżanki, z którymi spędzaliśmy czas na przerwach. A jaki dzień był najgorszy w tygodniu? Ten, w którym była matma, fiza i biola. Wiadomo! A gdy jeszcze w klasie tego dnia nie zjawił się najlepszy kumpel, to w ogóle dzień był spisany na straty.

Przyjaźnie, szczególnie te zawierane w wieku szkolnym mogą przetrwać lata! Warto więc budować tę więź. Doskonałym sposobem na zacieśnianie przyjacielskich relacji może być wyjazd na obóz ze swoim przyjacielem. Dlatego zachęcamy do wyjazdów na wakacje wraz ze swoim przyjacielem. 

I teraz najważniejsze: Najlepszy kolega naszego dziecka nie musi grać w naszej Akademii by mógł wyjechać na obozy z Akademią Piłkarską Reissa. Na nasze wyjazdy zapraszamy wszystkich, którzy nie zapomną zabrać ze sobą uśmiechu.

A jakie plusy płyną z wyjazdu razem z najlepszym przyjacielem?
Dzięki temu Twoje dziecko:

  • poczuje się raźniej, szczególnie, jeżeli będzie to jego pierwszy wyjazd bez rodziców na wakacje, będzie czuło się odważniej i śmielej, wiedząc, że ma obok siebie bliską osobę 
  • oczywiście będzie mogło dzielić pokój ze swoim kolegą
  • będzie uczyło się budowania relacji z drugą osobą, wspólne przygody, zajęcia i atrakcje z pewnością będą miały na to wpływ 
  • w razie potrzeby otrzyma wsparcie od kolegi w trudniejszych chwilach, jeśli w ogóle takie wystąpią - dołożymy wszelkich starań, by każdy uczestnik nie miał czasu na gorsze samopoczucie :) 

​Pamiętaj, że przyjaciół, zarówno Ty jak i Twoje dziecko możecie zabrać także na obóz Rodzic+Dziecko! To będzie dopiero integracja! Twoja pociecha będzie cieszyła się z obecności kolegi, a i Ty będziesz czuł się swobodniej w obecności znajomego.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA