Zapraszamy na obozy do Sędzinka! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Zapraszamy na obozy do Sędzinka!

wróć na stronę główną

Nie masz jeszcze pomysłu na wakcje dla Twojego dziecka? Nic nie szkodzi. Pomożemy Ci podjąć decyzję! Zapewniamy Cię, że z naszego obozu Twoja pociecha wróci zadowolona i uśmiechnięta, dlatego zapisz ją na profesjonalny obóz piłkarski w Sędzinku i skorzystaj z naszej oferty specjalnej First Minute, która trwa do 12. kwietnia!

Z okazji Międzynarodowego Dnia Rodzeństwa zapraszamy do wyjazdu na obóz wraz ze swoją siostrą lub bratem. Jest również możliwość umieszczenia ich w jednym pokoju!

Dlaczego warto wysłać swoje dziecko na nasz obóz? Po pierwsze, piękna lokalizacja. Sędzinek oddalony jest o 20 km od Poznania, a sam ośrodek Dworek Matecznik otoczony jest ze wszystkich stron piękną naturą. Można powiedzieć, że to miejsce idealne do letniego odpoczynku, ale też i gry w piłkę. 

Ośrodek oferuje zarówno niesamowite warunki sportowe, jak i noclegowe. Nasi obozowicze będą mieć do dyspozycji boisko trawiaste z naturalną nawierzchnią, boisko piaszczyste do piłki plażowej, czy siatkówki oraz basen.

Ale to nie wszystko! Na terenie ośrodka bowiem znajduje się również strefa wypoczynku, interaktywny plac zabawpole do minigolfa, polana grillowa, strefa SPA, grota solna oraz siłownia.

A co z pokojami? Przygotowane będą dwu i trzyosobowe pokoje, wraz z wyposażeniem sanitarnym. 

Dla kogo są nasze obozy? Przeznaczony jest on dla chłopców i dziewczynek w wieku od 7 do 15 lat. Uczestnicy obozu zaplanowane mają po dwa treningi dziennie oraz całe mnóstwo dodatkowych atrakcji, o których dowiedzieć się można wchodząc w zakładki obozów w Sędzinku

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA