Bon turystyczny z Obozami Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Bon turystyczny z Obozami Akademii Piłkarskiej i Półkoloniami Stal Gorzów

wróć na stronę główną

Wakacje w pełni, z tego powodu każdy pragnie dobrze wykorzystać ten czas. Coraz częściej pojawiają się obawy, że z powodu sytuacji epidemiologicznej, a dokładniej jej skutków, Twoje dziecko nie będzie mogło spędzić wolnego czasu na wymarzonych wakacjach. Nasz budżet maksymalnie się skurczył i nie możemy pozwolić sobie na wydanie dużej sumy pieniędzy Jednak istnieje możliwość, aby rozwiązać ten problem! Pamiętaj, że w razie pytań i wątpliwości możesz zadzwonić na naszą infolinię pod numer: 519 400 071.

Akademia Piłkarska Stal Gorzów umożliwia wykorzystanie bonu turystycznego na zakup wybranych wyjazdów. Jest to idealna okazja do tego, żeby umożliwić naszej pociesze aktywny wypoczynek, pełen wysokich standardów i w bezpiecznych warunkach. Obozy rozwijają umiejętności piłkarskie, skupiają się na ogólnym rozwoju, ale przede wszystkim gwarantują dobrą zabawę dla każdego uczestnika wyjazdu. Bon Turystyczny może otworzyć drzwi do świata sportu i zaszczepić pasję piłki nożnej, która pozostanie na dłużej lub zapewni kolejny udany wyjazd z Akademią Piłkarską Stal Gorzów dla Twojego dziecka.

Bon turystyczny, o co w tym chodzi?

Polski Bon Turystyczny skierowany na wyjazdy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów to ratunek finansowy dla polskich rodzin, które odczuły skutki pandemii COVID-19.  Dzięki niemu można dokonać płatności za wszystkie obozy Akademii. Wartość jednorazowa bonu wynosi  500 złotych na dziecko do 18 roku życia.  Aby skorzystać z bonu turystycznego u nas, należy znaleźć podmiot o nazwie PR9 na liście 

Kto może ubiegać się o bon?

O bon może się starać rodzina z co najmniej jednym dzieckiem. Istotne jest, że ten rodzaj zakupu przysługuje rodzicom niezależnie od wysokości dochodów. Zasady opierają się według zasad Programu 500 Plus.

Wystarczy się zarejestrować

Najpierw należy zarejestrować się na Platformie Usług Elektronicznych ZUS (PUE ZUS). Można to zrobić za pomocą Profilu Zaufanego,  kwalifikowanego podpisu elektronicznego, i wybranych systemów bankowości internetowej. Ważne, aby podać aktualny numer telefonu i adres email. Jeżeli wszelkie dane zostaną potwierdzone to bon zostanie aktywowany w systemie teleinformatycznym. Właśnie przez użycie tego systemu będzie można dokonywać zakupu.

Jak odbywa się proces płatności?

Najważniejsze, by znaleźć nas liście. Wystarczy, że wybierzesz z listy podmiotów grupę PR9, a resztą my się zajmiemy!

Nie zwlekaj

Bony turystyczne dedykowane wyjazdom z Akademia Piłkarską Stal Gorzów można wykorzystać do końca marca 2022 roku. Jednak zachęcamy do skorzystania z takiego rodzaju zakupu do końca wakacji, tak żeby twoje dziecko skorzystało w pełni z wypoczynku w to lato! Dzięki takiemu rozwiązaniu dzieci będą mogły cieszyć się z obozów, na które czekały z niecierpliwością i nie będą rozczarowane wakacjami. Jesteśmy szczęśliwi, że dzięki realizacji tego bonu możemy przyczynić się do  spełnienia marzeń Twojego dziecka!

Wszelkie informacje dotyczące bonu turystycznego można znaleźć na tej stronie .

Zobacz też: najczęściej zadawane pytania, które ułatwią Ci zrealizować bon!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA