Zadbaj o więź z dzieckiem! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Zadbaj o więź z dzieckiem!

wróć na stronę główną

Już w młodym wieku dzieci stają się bardzo ciekawe świata, często zmieniają zainteresowania i nie potrafią zatrzymać się w jednym miejscu. Wszędzie ich pełno i to właśnie one są w centrum naszej uwagi każdego dnia. Rodzice starają się nadążać za nowymi bajkami, historiami i opowieściami o których maluchy tak barwnie opowiadają. Chcą na każdym kroku być dla nich wsparciem i towarzyszyć im w przeżywaniu tych niesamowitych chwil!

Co zrobić aby przyciągnąć uwagę dziecka i umocnić z nim rodzicielską więź?

 • Wspólne gotowanie
  Choć kuchnia będzie wyglądać jak po tornadzie, pieczenie babeczek czy pierników i późniejsze ich dekorowanie sprawi ogromną frajdę małym pociechą! Na wypiekach zapewne pojawią się postacie z ulubionych bajek, ukochane zwierzęta lub podobizny przyjaciół z przedszkola lub szkoły.

   
 • Długie wspólne spacery
  Piesze podróże, podczas których wiele można się dowiedzieć o postrzeganiu świata przez naszego malucha, a także zadbać o jego odporność! Codzienne spacery poprawią kondycję zarówno rodzica jak i dziecka, a rozmowy podczas przechadzek po miejskim parku mogą okazać się źródłem pięknej więzi malucha z rodzicem.

   
 • Wspólne treningi
  Wspólne ćwiczenia w domu czy na dworze zawsze przyczynią się do wzmocnienia relacji z dzieckiem. Nie trzeba samemu wymyślać ćwiczeń czy szukać miejsca w domu. W naszej Akademii z okazji różnych świąt i dni tematycznych organizujemy treningi dla rodziców z dziećmi, wystarczy założyć luźniejsze, sportowe ubrania wziąć buty na zmianę i dołączyć do treningu razem z pociechą. Można się wtedy przekonać że trening piłkarski to nie tylko ciągła gra, ale także wiele wymagających ćwiczeń. Informacje o treningu dla dzieci z rodzicami otrzymasz od koordynatora lub trenera swojej lokalizacji, sam również możesz wyjść z taką inicjatywą!

   
 • Wspólny wyjazd
  Wspólny czas poza domem z pociechą zawsze umacnia więzi i zostaje pięknym wspomnieniem na długie lata. A co gdyby połączyć wyjazd z maluchem wraz ze wspólnymi treningami, atrakcjami i nową przygodą? Każdego roku podczas lata i zimy organizujemy obozy Rodzic + dziecko! To wyjątkowe wyjazdy podczas których rodzic wraz z dzieckiem może uczestniczyć w zajęciach sportowych, kreatywnych czy artystycznych i sam poczuć się jak obozowicz. Wspólny pokój z maluchem, zbiórki na posiłki, plan dnia i zero dodatkowych obowiązków to tylko mała zapowiedź tego niezapomnianego obozu!


   


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej sprawdź ofertę wyjazdów z maluchem podczas ferii 2021!

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA