Dlaczego radość jest taka ważna - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Dlaczego radość jest taka ważna

wróć na stronę główną

Radość jest zdecydowanie pozytywnym stanem emocjonalnym. Łączy się z nią wiele korzyści, takich jak pozytywny wpływ na zdorwie psychiczne i fizyczne. Ponadto ludzie radośni mają zwiększoną odporność oraz ogólną satysfakcję. 

Radość może być używana wymiennie z innym dobrze nam znanym pojęciem szczęścia. Jest przyjemnym stanem emocjonalnym, który charakteryzuje się ogólnym poczuciem satysfakcji oraz zadowolenia, a także przyjemnego samopoczucia. Radość jest cechą dosyć łatwo dostrzegalną, przejawia się chociażby uśmiechem, swobodną postawą, czy sposobem mówienia. Zostało również naukowo udowodnione, iż osoby radośne mają dodatkowe zasoby energii do wykorzytsania.

 

 

Zabawa, podobnie jak radość, kojarzy nam się bardzo pozytywnie. Najprościej mówiąc zabawa jest każdą aktywnością, która ma na celu zapewnienie człowiekowi rozrywki. Wszyscy dobrze wiemy, jaki nudny byłby świat bez zabaw. Charakteryzują się one tym, że każdy ma swoje ulubione, ale nic nie dostarcza tyle radości, co wspólna zabawa. Zabawy  bardzo często rozwijają dzieci i są dla nich bardzo ważne w kontekście ich przyszłości.

 

 

Skoro radość i zabawa się świetnie łączą i jedno współidzie z drugim, polecamy zapewnić Wam i Waszym dzieciom ogrooomną dawkę zabawy i masę radości podczas wyjazdu z Akademią Piłkarską Stal Gorzów. W ofercie na najbliższe tygodnie przygotowaliśmy dla Was kilka terminów obozów weekendowych, które można sprawdzić tutaj. Ponadto dla dzieci już od 4 roku życia przygotowaliśmy ofertę wyjazdu rodzic+dziecko, na którym będą mieli Państwo aktywnie spędzić czas ze swoimi pociechami. Link do tej oferty dostępny tutaj.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA