Poznaj nasze obiekty - #2 DARŁOWO - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Poznaj nasze obiekty - #2 DARŁOWO

wróć na stronę główną

Darłowo to nadmorskie miasto położone w północno-zachodniej Polsce, w województwie Zachodniopomorskim, pomiędzy Ustką, a Koszalinem. Jego główną atrakcją jest oczywiście Morze Bałtyckie, które w sezonie wakacyjnym, ale nie tylko, przyciąga niesamowite ilości turystów. Darłowo to wspaniały ośrodek, ktory zachwyca nie tylko klimatem turystycznym, ale też pogodowym.

Jeśli chodzi o Ośrodek Witkowcy to jest to nowoczesny, nadmorski obiekt wypoczynkowy, cieszący się dużą estymą wśród wakacyjnych turystów. Na terenie ośrodkwa ostatnio zostało oddane do użytku nowe boisko trawiaste o wymiarach 25x80 metrów. Jeśli chodzi o infrastrukturą sportową to w odległości 150 metrów od ośrodka znajdyje się boisko typu ORLIK.

 

Ośrodek jest otoczony przez przepiękny ogród, który zapewnia ciszę i spokój dla tych, którzy chcą nieco zwolnić swoje tempo. Ponadto można we wspaniałym otoczeniu zieleni najzwyczajniej w świecie sie zrelaksować.

 

Dla naszych obozowiczów Ośrodek Witkowscy przygotował liczne atrakcje. Należą do nich między innymi: cymbergaj, piłkarzyki, stół do ping-ponga, boisko do siatkówki oraz nowoczesny plac zabaw z podwójnymi huśtawkami.

 

Wszytskie informacje o ośrodku znajdziecie:

TUTAJ

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA