Last Minute – ostatnia szansa na obozy i półkolonie! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Last Minute – ostatnia szansa na obozy i półkolonie!

wróć na stronę główną

Ferie zimowe to zawsze zwariowany czas szaleństwa. Śnieżne zabawy są zawsze w planach, jeśli sprzyja ku temu aura. Interesuje Cię aktywny wypoczynek, a dalej nie masz planów? Wyjazd na obozy i półkolonie z Akademią Piłkarską Stal Gorzów to atrakcyjny plan na ferie!

Jeśli interesuje Cię oferta wyjazdów, to przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną propozycję oferty Last Minute – na półkolonie z kodem last50 masz -50zł, z kodem last100 masz -100zł na obozy!

Wyjazd na obozy i półkolonie z Akademią Piłkarską Stal Gorzów

W programie wyjazdów mamy dużo aktywności i rozrywek. W zależności od wybranej tematyki, mamy przygotowany plan na każdy dzień, aby zapewnić uczestnikom jak najwięcej rozrywek i korzyści, aby dzieci czuły, że korzystają w 100% z wolnego czasu. Trenerzy i animatorzy zapewniają uczestnikom opiekę przez cały czas trwania obozu, więc nie ma obaw o bezpieczeństwo dzieci. Wszystkich chętnych dużej dawki zabaw i emocji, zapraszamy! 

Ferie zimowe to wyczekiwany przez wszystkie dzieci czas wypoczynku. Wszystko zależy od Was, jak spędzicie swój czas wolny. Bawcie się dobrze podczas ferii! Jeśli macie ochotę na aktywny wypoczynek poza domem – to zachęcamy do skorzystania z naszej oferty obozów sportowych.

Terminarz wyjazdów na obozy i półkolonie zimowe 2022
WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA