Półkolonie w twoim mieście - zapisz się teraz i zagwarantuj sobie pierwszeństwo miejsca! - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Półkolonie w twoim mieście - zapisz się teraz i zagwarantuj sobie pierwszeństwo miejsca!

wróć na stronę główną

Półkolonie w twoim mieście! Przygotowaliśmy mnóstwo lokalizacji, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nie musisz się martwić długimi dojazdami, moc atrakcji masz na wyciągnięcie ręki! Aby sprawdzić najbliższą Tobie lokalizację półkolonii, kliknij tutaj!

Chcesz spędzić letnie wakacje z kolegami z drużyny? A może twój ulubiony przyjaciel/przyjaciółka nie trenuje na co dzień w Akademii, a chce uczestniczyć z Tobą w półkoloniach? Nie ma żadnego problemu, zapiszcie się razem! Nasza oferta półkolonii skierowana jest także do twoich znajomych, rodziny oraz przyjaciół.

UWAGA, NOWOŚĆ! W te wakacje proponujemy 5 rodzajów półkolonii, aby każdy znalazł coś dla siebie - nie tylko wielki miłośnik piłki nożnej, ale również pasjonaci innych dyscyplin sportowych, czy nawet gier komputerowych. W naszej ofercie Lato 2022 znalazły się półkolonie takie jak:
  • Półkolonia Piłkarska –  Codzienne treningi piłkarskie pod okiem wykwalifikowanych trenerów, dostosowane do poziomu zawodników.
  • Półkolonia Bramkarska - Przeanalizujesz elementy techniki bramkarskiej oraz poznasz szereg specjalistycznych ćwiczeń podnoszących twoje umiejętności.
  • Półkolonia Activ – Stawiamy na ogólnosportowy rozwój uczestników, wezmiesz udział w rozgrywkach sportowych, zarówno drużynowych jak i indywidualnych.
  • Półkolonia Treningu Indywidualnego - Champions Camp -  elitarna półkolonia piłkarska, skierowana do piłkarzy, którzy chcą podnieść swoje  umiejętności, poprawić słabe strony oraz rozwinąć swoje atuty pod okiem profesjonalnej kadry.
  • Półkolonia Minecraft – Przeniesiesz grę ze świata wirtualnego do rzeczywistego, stworzysz własny miecz i zmierzysz się nim z innymi uczestnikami!

Wszystkie półkolonie składają się z dwóch etapów. Pierwsza - poranna, której główną częścią są zajęcia sportowe oraz druga, czyli wyjście na atrakcję - nasi uczestnicy wybiorą się m.in. do kina, na kręgle, paintball laserowy, ściankę wspinaczkową, basen, czy park trampolin!* W cenie zawarte jest również pełne wyżywienie dziecka w postaci drugiego śniadania oraz obiadu.

Nasze półkolonie spełnia wszelkie wymogi bezpieczeństwa - każdy turnus jest zgłoszony do Kuratorium Oświaty, obiekty posiadają niezbędną dokumentację, a opiekę nad grupą sprawuje wykwalifikowana kadra. Każdy uczestnik jest również objęty ubezpieczeniem NNW.

To jak, widzimy się w wakacje? Nie wahaj się zbyt długo i już dziś zapewnij sobie miejsce na najlepszej półkolonii w twoim mieście! Liczba miejsc jest ograniczona.

Sprawdź ofertę! 

*Atrakcje uzależnione są od lokalizacji danej półkolonii. Szczegóły w ofercie.

WRÓĆ NA STRONĘ GŁÓWNĄ

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA